TRUSTED PRODUCER
OF METAL COMPONENTS
Favored by industry leaders
TRUSTED PRODUCER
OF METAL COMPONENTS
Favored by industry leaders

JALAX TOODAB METALLKOMPONENTE- JA TOOTEID VASTAVALT KLIENDI VAJADUSTELE

JALAX TOODAB METALLKOMPONENTE- JA TOOTEID VASTAVALT KLIENDI VAJADUSTELE

MEIE TEENUSED

Jalax toodab väga laias valikus detaile ja komponente vastavalt klientide vajadustele ja nõuetele. Saame toota detaile nii lehtmetallist kui toruprofiilidest ning keevitada need ka kokku komponentideks. Vajadusel saame ka pulbervärvida kõiki tooteid.

1

LAHENDUSED

Jalax teenused: lahendused

Jalax AS pakub metall toodete tootmise täislahendust alates tootearendusest lõpetades transpordiga. Meie tehnoloogid on suurepärased hindamaks operatiivselt kliendi päringu sobivust meie tootmisele ning pakkumaks vajadusel ka kohe omapoolseid ideid, leidmaks klientidele optimaalseim lahendus meie juurest.

Loe lisa

2

DETAILIDE TOOTMINE

Jalax teenused: detailide tootmine

Jalax AS tehnoloogia hõlmab nii toru kui ka lehtmaterjali lõikust, painutust ja muud töötlemist. Meie seadmepark võimaldab teha väga erinevaid metalli töötlemise protsesse tehases koha peal, vajamata erinevate tööde jaoks mitmeid allhankijaid, mis võimaldab pakkuda konkurentsivõimelist toote lõpphinda.

Loe lisa

3

ROBOT- JA KÄSIKEEVITUS

Jalax teenused: robot- ja käsikeevitus

Keevitus on meie tootmise keskne osa, kus saavad kokku varem toodetud detailid või ostetud komponendid. Suuremad partiid keevitatakse keevitusrobotite abil, kuid pakume ka käsikeevitus teenust. Valikus on TIG ja MAG keevitus. Jalaxil on Eestis üks suuremaid pidevalt töötavate keevitusrobotitega varustatud seadmeparke.

Loe lisa

4

VIIMISTLUS JA KOOSTAMINE

Jalax teenused: viimistlus ja koostamine

Toodetud detailidest kokku keevitatud raame ja detaile saame ka meie tehases viimistleda. Reeglina teostatakse toodete pulbervärvimine automatiseeritud värviliinil ning vajadusel saame ka värvimise eelselt tooteid haaveldada. Meie värvimistehnoloogia võimaldab tagada ka C4 keskkonna tingimustele vastavat pulbervärvikatet. Väikepartiid ja näidised värvitakse selleks ettenähtud käsi-värvikambris kogenud operaatorite poolt.

Loe lisa

MEIE OMA TOOTED

Lisaks teenustele pakume ka laias valikus Jalaxi enda arendatud erinevaid valmistooteid koolidele, spordisaalidele, garderoobidele, arhiividele …

KOOLIMÖÖBEL

Jalaxi koolimööbel on Eestis väga tuntud ja nõutud. Meie koolimööbel on sertifitseeritud, väga õpilasesõbralik, ergonoomiline ja moodne.

UURI LISAKS

METALLMÖÖBEL

Jalaxi liikuvriiulid on laialt kasutusel muuseumides ja arhiivides, kuid samas sobivad need ka suurepäraselt igasse firmasse, kus peetakse lugu ruumi kokkuhoiust.

UURI LISAKS

MEIST MEEDIAS

Loe JALAX AS tegemistest ja plaanidest.

MEIST MEEDIAS
JALAX AS
KVALITEET

ISO 9001:2015, ISO 14001:2015