KONTAKT

Aadress: Tootmisbaasi, Mündi küla, Paide linn, 72762 Järvamaa
Telefon: +372 383 8400
E-post:  jalax@jalax.ee

JALAX AS

Tehase tööaeg (2 vahetust) 5.30-14.30; 14.30-23.30.
Kontori tööaeg 8.00-16.30.

Reg nr: 10097696
KMKR nr : EE100133592
Arvelduskonto: IBAN EE672200221010932976
BIC / SWIFT: HABAEE2X

MEESKOND

JUHTKOND

Jaanus Turba
Juhatuse esimees
jaanus.turba@jalax.ee

Peeter Allik
Juhatuse liige
peeter.allik@jalax.ee

Tanel Press
Tegevjuht
tanel.press@jalax.ee

TURUNDUS JA MÜÜK

Age Luukas
Kliendihaldur
age.luukas@jalax.ee

Merle Hälvin

Merle Hälvin
Kliendihaldur
merle.halvin@jalax.ee

Ülo Mets
Kliendihaldur
ylo.mets@jalax.ee

Arendusosakond

Arendusspetsialist Kalle Aas  kalle.aas@jalax.ee
IT Administraator Pille Kirss pille.kirss@jalax.ee

Finantsosakond

Pearaamatupidaja Signe Ruugla  signe.ruugla@jalax.ee
Raamatupidaja Aili Mäger  aili.mager@jalax.ee

Personaliosakond

Personalispetsialist Maris Niine  maris.niine@jalax.ee

Kvaliteediosakond

Kvaliteedijuht Priit Rask priit.rask@jalax.ee

Tootearendusosakond

Tootearenduse osakonna juht Ardi Kender  ardi.kender@jalax.ee
Vanemtehnoloog Jüri Ossipov  juri.ossipov@jalax.ee
Tehnoloog Erik Sindikov  erik.sindikov@jalax.ee
Tehnoloog Marina Uusleer  marina.uusler@jalax.ee
Tehnoloog Indrek Tatrik  indrek.tatrik@jalax.ee
Tehnoloog Sander Pent  sander.pent@jalax.ee
Eelarvestaja-tehnoloog Katrel Tattar  katrel.tattar@jalax.ee
Eelarvestaja Eliina Mäekivi  eliina.maekivi@jalax.ee
Projektijuht-tehnoloog Kaarel Kotkas  kaarel.kotkas@jalax.ee

Ostuosakond

Ostujuht Veevo Riik  veevo.riik@jalax.ee
Ostuhaldur Siret Somelar  siret.somelar@jalax.ee

Tootmisosakond

Tootmisjuht Georg Aabla  georg.aabla@jalax.ee
Tootmise planeerija Anneli Teder  anneli.teder@jalax.ee
Logistikajuht Liy Pajumets  liy.pajumets@jalax.ee
Laojuhataja Imbi Onno imbi.onno@jalax.ee
Vanemmeister Valmar Muiste  valmar.muiste@jalax.ee
Meister Kalle Kriisa  kalle.kriisa@jalax.ee
Vanemmeister Lea Lepasaar  lea.lepasaar@jalax.ee
Vanemmeister Olga Mattiisen  olga.mattiisen@jalax.ee
Meister-tehnoloog Martti Toss  martti.toss@jalax.ee
Meister Rain Purkart rain.purkart@jalax.ee
Meister Urmas Green urmas.green@jalax.ee

Tehnikaosakond

Tehnikajuht Kuido Karjust  kuido.karjust@jalax.ee

SAADA MEILE SÕNUM


JALAX AS
KONTAKT
Tootmisbaasi, Mündi küla, Paide linn, 72762 Järva maakond
Telefon: +372 383 8400
E-post:  jalax@jalax.ee
Reg nr: 10097696
KMKR nr : EE100133592
Arvelduskonto: IBAN EE672200221010932976
BIC / SWIFT: HABAEE2X
KVALITEET

Iso logo