KONTAKT 2018-11-20T08:53:19+00:00

KONTAKT

AS Jalax on 1993. aastal asutatud Eesti ettevõte. Esialgu oli see vaid väike metallitöökoda. Praegu annab Jalax tööd ligi 150 inimesele.

JALAX AS

Aadress: Tootmisbaasi, Mündi küla, Paide linn, 72762 Järvamaa
Telefon: +372 383 8400
E-post:  jalax@jalax.ee

Reg nr: 10097696
KMKR nr : EE100133592
Arvelduskonto: IBAN EE672200221010932976
BIC / SWIFT: HABAEE2X

MEESKOND

JUHTKOND

Jaanus Turba
Juhatuse esimees
jaanus.turba@jalax.ee

Peeter Allik
Juhatuse liige
peeter.allik@jalax.ee

Tanel Press
Tegevjuht
tanel.press@jalax.ee

TURUNDUS JA MÜÜK

Kristina Gudinas
Kliendihaldur
kristina.gudinas@jalax.ee

Keith Karula
Kliendihaldur
keith.karula@jalax.ee

Ülo Mets
Kliendihaldur
ylo.mets@jalax.ee

Arendusosakond

Arendusspetsialist Kalle Aas  kalle.aas@jalax.ee
IT Administraator Pille Männiste pille.manniste@jalax.ee

Finantsosakond

Pearaamatupidaja Signe Ruugla  signe.ruugla@jalax.ee
Raamatupidaja Aili Mäger  aili.mager@jalax.ee

Personaliosakond

Personalispetsialist Maris Niine  maris.niine@jalax.ee

Kvaliteediosakond

Kvaliteedijuht Priit Rask priit.rask@jalax.ee

Tootearendusosakond

Peaspetsialist Hillar Priks  hillar.priks@jalax.ee
Vanemtehnoloog Jüri Ossipov  juri.ossipov@jalax.ee
Tehnoloog Erik Sindikov  erik.sindikov@jalax.ee
Tehnoloog Marina Uusleer  marina.uusler@jalax.ee
Tehnoloog Indrek Tatrik  indrek.tatrik@jalax.ee
Tehnoloog Sander Pent  sander.pent@jalax.ee
Eelarvestaja-tehnoloog Katrel Virkus   katrel.virkus@jalax.ee
Projektijuht-tehnoloog Kaarel Kotkas  kaarel.kotkas@jalax.ee

Ostu- ja Logistikaosakond

Ostujuht Veevo Riik  veevo.riik@jalax.ee
Ostuhaldur Siret Somelar  siret.somelar@jalax.ee

Tootmisosakond

Tootmisjuht Georg Aabla  georg.aabla@jalax.ee
Logistikajuht Liy Pajumets  liy.pajumets@jalax.ee
Tootmise planeerija Anneli Teder  anneli.teder@jalax.ee
Vanemmeister Valmar Muiste  valmar.muiste@jalax.ee
Meister Kalle Kriisa  kalle.kriisa@jalax.ee
Vanemmeister Lea Lepasaar  lea.lepasaar@jalax.ee
Vanemmeister Olga Mattiisen  olga.mattiisen@jalax.ee
Meister-tehnoloog Martti Toss  martti.toss@jalax.ee

Tehnikaosakond

Tehnikajuht Kuido Karjust  kuido.karjust@jalax.ee

SAADA MEILE SÕNUM


JALAX AS
on 1993. aastal asutatud Eesti ettevõte. Esialgu oli see vaid väike metallitöökoda. Praegu annab Jalax tööd ligi 150 inimesele.
KONTAKT
Tootmisbaasi, Mündi küla, Paide linn, 72762 Järva maakond
Telefon: +372 383 8400
E-post:  jalax@jalax.ee
KVALITEET