TULE TÖÖLE

Liitu meie meeskonnaga.

AS Jalax on Eesti ettevõte ning omab 25 aastast kogemust metallmööbli ja -komponentide valmistamisel. Valmistooted leiavad koha koolides, raamatukogudes, kontorites, haiglates, spordirajatistes üle maailma. Anname tööd 150 inimesele.

LÜHIDALT MEIST

Jalax on üks juhtivaid metallelementide ja mööblitootjaid, rohkem kui 25-e aastase kogemusega metallitööstuses. Jalax toodab metalldetaile ja tooteid vastavalt kliendi vajadustele ja metallmööblit sise- ja väliskujundusele.

Me investeerime jätkuvalt kaasaegsetesse tehnoloogiatesse, et parandada kvaliteeti ja tõhusust kõikides meie tööprotsessides ja püüdleme keskkonnasõbralikuma tootmise poole. Pakkudes paindlikke, õigeaegseid ja kiireid tarnetähtaegu, kasutab Jalax kõigi meie peamiste klientidega Vendor Managed Inventory (VMI) süsteemi.

Jalax on rakendanud ettevõtte ERP-süsteemi Axapta, ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi ja ISO 14001 keskkonnajuhtimissüsteemi.

Meie peamised valdkonnad metallkomponentide tootmises on: tervishoiu-, kontori- ja kodumööbel, ladustamis- ja kapid, kooli- ja metallmööbel.

MIKS JUST JALAX?

Meie juures ootab Sind mitmekesine ja huvitav igapäevatöö, võimalus omandada uusi teadmisi ning oskusi nii meilt kui meie klientidelt. Pakume Sulle võimalust olla osa meeskonnast/ettevõttest, kelle toodangust 90% liigub eksportturgudele Soome, Rootsi, Suurbritanniasse, Taani ja Poola ning kelle tugevaim müügiargument on 99% tarnekindluse tagamine klientidele.

Sinu õnnestumise ja rahulolu toeks tagame nüüdisaegse töökeskkonna ja vahendid ning individuaalseid soove arvestava konkurentsivõimelise töötasu.

KÕIK VABAD TÖÖKOHAD

IT-SÜSTEEMIDE ADMINISTRAATOR

kelle peamiseks tööülesandeks on IT seadmete ja tarkvara korrashoid, toimivuse tagamine
ja kaasajastamine, kasutajakontode haldamine ning üldise IT kasutajatoe pakkumine.

LOE LISAKS JA KANDIDEERI

KONSTRUKTOR-TEHNOLOOG

Sinu põhiülesandeks on metalltoote tööjooniste koostamine ja tehnoloogia väljatöötamine, vajalike rakiste ja muude abivahendite projekteerimine.

LOE LISAKS JA KANDIDEERI

LASERLÕIKEPINGI OPERAATOR

kes teostab erinevaid tööoperatsioone kaasaegsetel laserpinkidel. Valmistooted leiavad koha koolides, raamatukogudes, kontorites, haiglates spordirajatistes jm.

LOE LISAKS JA KANDIDEERI

LAOTÖÖTAJA

kes võtab laos kaubasaadetisi vastu, teostab kaubalaadimisi frontaaltõstuki ja sildkraanaga, markeerib ja ladustab saabunud kaubad, peab laoarvestust, osaleb kauba inventeerimisel.

LOE LISAKS JA KANDIDEERI

TOOTMISTÖÖTAJA

kelle peamiseks tööülesandeks on kvaliteetsete metalltoodete valmistamine keevitusrobotil.

LOE LISAKS JA KANDIDEERI

VAHETUSE MEISTER

kes organiseerib vahetuse igapäevatööd ning tagab oma meeskonnas tulemuste
saavutamiseks vajalikud töötingimused ja -õhkkonna. Teeb tihedat koostööd teiste
tootmisüksuste ning osakondadega. Lahendab tekkivad tootmistõrked kiirelt ja
tulemuslikult. Vastutab tootmisprotsessi kvaliteedi eest.

LOE LISAKS JA KANDIDEERI

TREIAL-FREESIJA

kes teostab kvaliteetselt ja efektiivselt erinevaid tööoperatsioone manuaalsel trei- ja freespingil. Valmistooted leiavad koha koolides, raamatukogudes, kontorites, haiglates spordirajatistes jm.

LOE LISAKS JA KANDIDEERI

PINGIOPERAATORID

kes teostavad kvaliteetselt ja efektiivselt erinevaid tööoperatsioone CNC metallitööpinkidel. Valmistooted leiavad koha koolides, raamatukogudes, kontorites, haiglates spordirajatistes jm.

LOE LISAKS JA KANDIDEERI

PRAKTIKA

Pakume kõrg- ja kutsekooli õppuritele võimalust läbi viia õppepraktika AS Jalaxis järgmistel metallitöö erialadel: arvjuhtimisega metallilõikepinkide operaator, keevitaja, keevitusroboti operaator, metallitöötlemispinkidel töötaja, tööriistalukksepp, tehnoloog jt.

LOE LISAKS JA KANDIDEERI

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Küsimuste korral võta meie meeskonnaga julgelt ühendust!

Kontakt
JALAX AS
KVALITEET

Iso logo