TEENUSED

Jalax toodab väga laias valikus detaile ja komponente vastavalt klientide vajadustele ja nõuetele. Saame toota detaile nii lehtmetallist kui toruprofiilidest ning keevitada need ka kokku komponentideks. Vajadusel saame ka pulbervärvida kõiki tooteid.

DETAILIDE TOOTMINE

Jalax AS tehnoloogia hõlmab nii toru kui ka lehtmaterjali lõikust, painutust ja muud töötlemist. Meie seadmepark võimaldab teha väga erinevaid metalli töötlemise protsesse tehases koha peal, vajamata erinevate tööde jaoks mitmeid allhankijaid, mis võimaldab pakkuda konkurentsivõimelist toote lõpphinda. Meil on kasutusel modernsed Trumpf laserlõikus- ning painutuspingid koos Trumpf tarkavraga, mis tagavad efektiivse tootmise ja ressursi säästu.

Vaata edasi meie detaili tootmise teenuste alt:

Stantsimine

Lisavõimalusena saame klientidele pakkuda ka mõningast detailide stantsimist. Meil on mitmeid eksentrikpresse löögijõuga 6-160 tonnini.

Detailide puhastus

Detailide puhastuseks on Jalaxis erinevaid võimalusi, et anda lõigatud detailidele piisav servaraadius ja pinnasiledus. Puhastatud detaili servad on ohutud kasutajale ja tagavad ka kvaliteetse värvimis tulemuse.

Plekidetailide tasapinna
lihvmasin TimeSaver
Väiksemate detailide
vibroviimistlus seade Röslerilt

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Küsimuste korral võta meie meeskonnaga julgelt ühendust!

Kontakt
JALAX AS
KVALITEET

Iso logo