TEENUSED

Jalax toodab väga laias valikus detaile ja komponente vastavalt klientide vajadustele ja nõuetele. Saame toota detaile nii lehtmetallist kui toruprofiilidest ning keevitada need ka kokku komponentideks. Vajadusel saame ka pulbervärvida kõiki tooteid.

VIIMISTLUS JA KOOSTAMINE

Toodetud detailidest kokku keevitatud raame ja detaile saame ka meie tehases viimistleda. Reeglina teostatakse toodete pulbervärvimine automatiseeritud värviliinil ning vajadusel saame ka värvimise eelselt tooteid haaveldada. Meie värvimistehnoloogia võimaldab tagada ka C4 keskkonna tingimustele vastavat pulbervärvikatet. Väikepartiid ja näidised värvitakse selleks ettenähtud käsi-värvikambris kogenud operaatorite poolt.

Lisaks pulbervärvimisele on meil väljakujunenud koostööpartnerid kroomimisele, tsinkimisele, anodeerimisele ja e-coatingule. Viimistletud toodetele teostatakse kvaliteedikontroll kooskõlas kokku lepituga. Vajadusel saame pakkuda ka toodete koostamisteenust. Koostatud tooted pakendatakse ning valmistatakse ette transpordiks. Meie logistikute suurepärase töö läbi jõuab kaup kliendini muretult!

Kasutatavad seadmed

Käsiliinil pulbervärvimine

JALAX: Käsiliinil pulbervärvimine

Gema Magic Compact pulbervärviliin

Saame pakkuda ka C4 keskkonna tingimustele vastavat pulbervärvimis teenust.
Detailide maksimaalsed mõõtmed 2000 x 1800 x 650mm.
Mitme-astmeline eelpesu.

JALAX: Gema Magic Compact pulbervärviliin

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Küsimuste korral võta meie meeskonnaga julgelt ühendust!

Kontakt
JALAX AS
KVALITEET

ISO 9001:2015, ISO 14001:2015