KONSTRUKTOR 2019-11-22T09:56:01+00:00

TULE TÖÖLE

Liitu meie meeskonnaga.

AS Jalax on Eesti ettevõte ning omab 25 aastast kogemust metallmööbli ja -komponentide valmistamisel. Valmistooted leiavad koha koolides, raamatukogudes, kontorites, haiglates, spordirajatistes üle maailma. Anname tööd 150 inimesele.

KONSTRUKTOR-TEHNOLOOG

Sinu põhiülesandeks on metalltoote tööjooniste koostamine ja tehnoloogia väljatöötamine, vajalike rakiste ja muude abivahendite projekteerimine. Igapäevaselt kasutad oma töös joonestustarkvara. Osaled uue toote valmistamise tehnoloogia ja täiustamise väljatöötamise protsessis.

MEIE JUURES

ootab Sind mitmekesine ja huvitav igapäevatöö, võimalus omandada uusi teadmisi ning oskusi nii meilt kui meie klientidelt.

Pakume Sulle võimalust olla osa meeskonnast/ettevõttest, kelle toodangust 90% liigub eksportturgudele Soome, Rootsi, Suurbritanniasse, Taani ja Poola ning kelle tugevaim müügiargument on 99% tarnekindluse tagamine klientidele. Valmistooted leiavad koha koolides, raamatukogudes, kontorites, haiglates, spordirajatistes üle maailma. Anname tööd 140-le inimesele.

Sinu õnnestumise ja rahulolu toeks tagame nüüdisaegse töökeskkonna ja vahendid ning individuaalseid soove arvestava konkurentsivõimelise töötasu.

Tööaeg on E-R, kell 8:00 – 16:30, puhkus suvel ja talvel, taskukohane lõunasöök kohapeal.

SAADA OMA CV

kui omad tehnilist haridust. Sul on jooniste lugemise oskus, tunned metallitehnoloogiat ja -materjale, joonestustarkvara, oled iseseisev ja innukas. Sulle pakub väljakutset uute lahenduste leidmine.

LISAINFO:

personal@jalax.ee, tel: +372 514 1623 (personalispetsialist Maris).
Töökoht asub Mündi külas, Paides, Järvamaal

Lae alla kuulutuse pdf

SAADA MEIE
PERSONALIOSAKONNALE SÕNUM

JALAX AS
on 1993. aastal asutatud Eesti ettevõte. Esialgu oli see vaid väike metallitöökoda. Praegu annab Jalax tööd ligi 150 inimesele.
KONTAKT
Tootmisbaasi, Mündi küla, Paide linn, 72762 Järva maakond
Telefon: +372 383 8400
E-post:  jalax@jalax.ee
KVALITEET