Referentsid

Sunflex

01Oleme olnud Jalax AS kliendid rohkem kui 5 aastat ja peame tõdema, et koostöö meie vahel on olnud suurepärane.

Jalax AS on meie alltöövõtja. Kvaliteet ja järjekindlus kauba kättetoimetusel on olnud laitmatu. Saame vaid anda oma tugevaimad soovitused.

Parimate soovidega,
Joakim Persson

Sun-Flex AB

Tel.  +46 (0) 322 127 00
Fax. +46 (0) 322 180 99
www.sun-flex.com

 

 

 

 

 

 

Accell Fitness International

Jalax AS on olnud meie peamine tarnija metall konstrutsioonidel mida kasutatakse meie spordiseadmetes. Neid seadmeid on tunnustatud parima kvaliteedi ja suurepärase viimistlusega.

Jalaxi tooted ja nende valmimiseks kasutatav tehnoloogia põhineb mitmekülgsel oskusteabel ning efektiivsel kvaliteedijuhtimisel. Ettevõtte professionaalne meeskond on pakkunud meile põhjalikku ja pikaajalist koostööd ja suudab seda pakkuda ka kõige nõudlikumale kliendile.

Parimate soovidega,
Simo

Accell Fitness International
Tel.  +358 (0)2 513 3305
Mob. +358 (0)40 561 9947

 

AS Würth

As Würth ja As Jalax koostöö algas aastal 2001 aastal. As Würth tarnib As Jalaxi-le tootmises vajalikke kinnituvahendeid,kemikaale,isikukaitsevahendeid ning lõike- ja lihvtarvikuid.

Koostöö on olnud meeldiv ja täna võime öelda ,et võrreldes 2001 aastaga on tarnitud toodete maht kasvanud enam, kui viis korda. Koostöö As Würth-i ja As Jalaxi vahel on nagu hea sõprus,mis rajaneb vastatikusel lugupidamisel ja usaldusel.

 

Nurmenuku raamatukogu

Kaunilt praktilised riiulid.

Nii nagu paljudel teistel firmadel, kel seisab ees riiulite tellimine, viis eeskätt praktiline vajadus meid kokku Jalaxiga. Kõige uuemas Tallinna Keskraamatukogu harukogus Nurmenuku raamatukogus harmoneeruvad kogu sisekujundusega selle firma poolt kujundatud riiulid. Nurmenuku raamatukogus on 12 kahepoolset metallriiulit, kuhu on paigutatud täiskasvanute lugemisvara.

Värvitoonidest on kasutusel must ja hall, üldmuljes domineerib siiski must. Jalaxi riiuleid saab kergelt puhastada, sest nad on metallist vahetugedega raamatu- ja raamatukoguhoidjasõbralikud. Riiulite külgedel asub mõnus pehme materjal, loomulikult meeldib see enim lastele, kes riiulit nagu lemmiklooma paitamas käivad. Eraldi märkimist väärivad kaldriiulid, mida kasutame raamatunäituste koostamisel. Vajadusel saab raamatu ka riiulile avatuna paigutada kartmata, et ta sealt maha kukub.

Kogu Nurmenuku raamatukogu siseruum on avar, ruumikas ja valgusküllane. Seepärast on ka riiulid paigutatud suuremate vahedena, et inimesed saaksid vabalt liikuda ja raamatuid valida, ka ratastoolis lugeja pääseb mugavalt riiulite vahele.
Paljud raamatukogu külastajad, eeskätt inimesed, kes tegelevad sisekujundusega või büroosse mööbli otsimisega on uurinud riiulite valmistaja kohta, sest tehtud tööd räägivad iseenda eest! Julgen soovitada Teilegi, kellel ees mööbli tellimine.

Kaidi Teppor-Roomet
Nurmenuku raamatukogu juhataja

 

Kiigemetsa Kool

Kiigemetsa Kool on Jalaxi koolimööblit kasutanud 10 aastat ja seni ei ole ühtegi pretensiooni tekkinud mööbli vastupidavuse kohta. Viimastel aastatel on kool tellinud reguleeritavate jalgadega õpilastoole ja -laudu, mis on eriti hea lahendus. 

Meeldivat koostööd soovides,

Janne Vilms
Kiigemetsa Kool
Direktriss
Tel: +372 776 2942

 

Jõgeva Gümnaasium

02Jõgeva Gümnaasium on rea aastate jooksul tarninud Jalaxi koolimööblit.

Oleme teinud seda mitmel põhjusel: toodang on olnud hinnalt meile vastuvõetav, suhtlemine tootjaga sõbralik ja konkreetne. Samuti on firma võtnud arvesse meie soove toote arenduse valdkonnas selleks, et mööbel vastaks nendele nõuetele, mille dikteerivad konkreetsed olud klassiruumides.

Ei ole vähetähtis ka asjaolu, et oleme saanud teha koostööd nn. rohelise mõtlemise vallas - see tähendab eeskätt seda, et tihti ei telli me alati uut mööblit, vaid Jalax tarnib meile renoveerimiseks vajalikud detailid. Nii hoiame oluliselt kokku metallikulu.
Täname Jalaxi töökat meeskonda.

Direktori asetäitja,
ALDO REISBERG

Eurooparegionaalareng