Firmast üldiselt

AS Jalax on 1993. aastal asutatud Eesti ettevõte. Esialgu oli see vaid väike metallitöökoda.
Praegu annab Jalax tööd ligi 140 inimesele.

Ekspordituru osatähtsus moodustab meie käibest ligikaudu 90%, kuid samas soovime ka Eesti turul oma toodanguga konkurentsi pakkuda. Hetkel ekspordime oma toodangut põhiliselt Saksamaale, Rootsi, Taani, Soome, Poola ning Suurbritanniasse. Asume Kesk-Eestis Paide lähedal Mündi külas. Kuulume ettevõtete hulka, keda iseloomustavad uuenduslikkus, paindlikkus ning tipptasemel tehnoloogia.

Keskkonnasõbralik tootmine on meie jaoks äärmiselt tähtis. Jätkame investeeringuid uude tehnoloogiasse, mis toimiks keskkonda säästvalt ning aitaks tõsta toodete kvaliteeti ja tootmise efektiivsust. Meie põhilisteks valdkondadeks metallkomponentide tootmisel on meditsiinitoodete ning kontorimööbli komponendid.

 

Missioon

Tõsta kliendi kasumlikkust, pakkudes talle parimat tootearendust, ning olla samal ajal konkurentsivõimeline, paindlik ja usaldusväärne partner. Tootevalikusse kuuluvad tooted metallkomponentidest kuni valmistoodangu ja metallmööblini.

Visioon

Garanteerida kõikidele klientidele 99% tarnekindlus läbi parima pakkumise turul ning saavutada seeläbi 20 miljoni eurone käive ning 25% kasumimarginaal.

Eurooparegionaalareng